Zjazd Asystentów Salezjańskich

  • 23 października 2019 r.

Wychowując, staramy się zauważać całego człowieka, takim jakim jest. Dostrzegamy jego ducha, jego serce i jego rozum. Tak chcemy wychowywać przede wszystkim siebie samych, dlatego przyjechaliśmy na Zjazd Asystentów.

Czytaj więcej

Boskie nauczycielki z Konina

  • 18 października 2019 r.

Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio w Koninie na Dzień Edukacji Narodowej zaplanowała ogłoszenie wyników głosowania dzieci na to, kto pośród naszych nauczycieli zyskuje na miano Boskiego Nauczyciela.

Czytaj więcej

IRM w Twardogórze

  • 14 października 2019 r.

4 października w Twardogórze odbyło się spotkanie Inspektorialnej Rady Młodych. Przedstawiciele młodzieży z Lubina, Poznania, Wrocławia, Sosnowca, oraz Twardogóry przez 3 dni na czele z ks. Bartłomiejem Polańskim i przy wsparciu ks.

Czytaj więcej

Dekanalna Pielgrzymka z Międzyborza do Twardogóry

  • 7 października 2019 r.

Każdego roku we wrześniu na pamiątkę koronacji Figury Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych w Twardogórze z parafii św. Józefa Rzemieślnika w Międzyborzu wyrusza piesza pielgrzymka do tronu Twardogórskiej Wspomożycielki Wiernych.

Czytaj więcej

Wrocław: Bóg, studenci i... cebula

  • 7 października 2019 r.

Z początkiem września, jak co roku, setki studentów przyjechało do Białego Dunajca. Piękna, malownicza wioska u podnóża Tatr na dwa tygodnie zamieniła się w istny studencki kampus.

Czytaj więcej