Nabożeństwo Światła w Dębnie

  • 31 stycznia 2018 r.
Nabożeństwo Światła w Dębnie

Ostatni weekend stycznia dał możliwość kolejnego spotkania się wspólnot oazowych z inspektorii pilskiej. Do Dębna w dniach 26‒28 stycznia 2018 r. zjechały liczne grupy młodzieży, aby wziąć udział w Nabożeństwie Światła.

Czytaj więcej

Dębno: Na sygnale i z orkiestrą

  • 16 czerwca 2013 r.

Relikwie św. Jana Bosko do Dębna dotarły 15 czerwca o godzinie 17:00. Policyjny radiowóz na sygnale wprowadził samochód z relikwiarzem na teren parafii. Orkiestra dęta oraz ogromny tłum mieszkańców Dębna, oklaskami przywitali Księdza Bosko w miasteczku.

Czytaj więcej

Ks. Zenon Kapłon doktorem

  • 14 czerwca 2013 r.

Pragniemy podzielić się radosną informacją, że dnia 12 czerwca o godz. 11.00 w auli Papieża Pawła VI, w budynku Wydziału Teologicznego ks. Zenon Kapłon obronił doktorat.

Czytaj więcej

Dębno: Salezjańska świetlica wyróżniona

  • 7 sierpnia 2012 r.
Świetlica socjoterapeutyczna działająca przy Ognisku Wychowawczym „Nasz Dom” (fot. pila.salezjanie.pl)

Świetlica socjoterapeutyczna działająca przy Ognisku Wychowawczym „Nasz Dom” w Dębnie istnieje już dwa lata. Prowadzona jest przez salezjańską Parafię pw. św. Apostołów Piotra i Pawła. Obecnie z zajęć w świetlicy korzysta 30 dzieci. Świadczy to o potrzebie funkcjonowania tego typu placówki w Dębnie.

Czytaj więcej

Inspektorialny Kurs Lektora i Ceremoniarza

  • 5 lipca 2012 r.
fot. pila.salezjanie.pl

Z myślą o przygotowaniu ministrantów do posługi lektora i ceremoniarza inspektoria pilska zorganizowała specjalny kurs dla Liturgicznej Służby Ołtarza. Odbył się on w Dębnie od 30 czerwca do 5 lipca.

Czytaj więcej

Ministranci świętowali w Dębnie

  • 3 maja 2012 r.
Święto ministrantów w Dębnie (fot. pila.salezjanie.pl)

Zakończyło się 19. Ministranckie Święto Dominika Savio. Zgromadziło ono ponad 400 ministrantów i ich opiekunów z całej inspektorii pilskiej. Przez ostatnie 5 lat spotkanie odbywało się w Szczecinie. W tym roku po raz pierwszy jego gospodarzem było Dębno.

Czytaj więcej

Święto ministrantów w Dębnie

  • 3 maja 2012 r.
Święto ministrantów w Dębnie (fot. pila.salezjanie.pl)

Koncert zespołu "Łobuzy Jezusa", który odbył się 29 kwietnia, otworzył oficjalnie 19. Ministranckie Święto Dominika Savio. Do Dębna przyjechało ponad 400 ministrantów z całej Inspektorii. Spotkanie potrwa do 2 maja.

Czytaj więcej