Misterium Męki Pańskiej 2020 wznowione!

  • 20 sierpnia 2020 r.

Wielki Post był czasem wielkiej refleksji i spotkania z Chrystusem. Było to wyzwanie nie lada proste, ponieważ towarzyszył nam przy tym koronawirus, który można powiedzieć zagościł pośród nas.

Czytaj więcej

Kraków: remont w seminarium dobiega końca!

  • 4 sierpnia 2020 r.

Prace remontowe już na finiszu. Z całego serca dziękujemy za wsparcie finansowe naszego remontu! Dobiega końca odnowa “Starego Domu”, Efekty prac można już podziwiać! Wciąż trwa remont czwartego piętra.

Czytaj więcej

Kraków: salezjańskie wakacje

  • 27 lipca 2020 r.

Wakacje wakacjami i chociaż w murach seminarium raczej cicho, na jadalni kilka osób, w porze kawy do ekspresu nie ustawia się kolejka, to jednak dzieje się dużo.

Czytaj więcej

Kraków: “Nieprzeciętni”

  • 9 czerwca 2020 r.

„Jeżeli zgodzisz się na przeciętność to nie wytrwasz w ślubach, ani w kapłaństwie…” – te słowa wybrzmiały z mocą podczas zakończonego już Kwartalnego Dnia Skupienia w naszej wspólnocie.

Czytaj więcej

Kraków: Hotelik otwarty

  • 29 maja 2020 r.

W ostatnich dniach otrzymaliśmy sporo zapytań dotyczących dostępności pokoi gościnnych na Łosiówce. Nasz dom jest ponownie otwarty dla gości, niezależnie od tego czy są to osoby indywidualne, czy też zorganizowane grupy.

Czytaj więcej

W obronie najmłodszych

  • 25 maja 2020 r.

Dla salezjanów dobro i bezpieczeństwo dzieci i młodzieży mają najwyższy priorytet, dlatego od lat szkolimy się w tym zakresie.

Czytaj więcej