W dobie kryzysu

  • 26 marca 2020 r.

Wielu świętych praktykowało ją i zalecało jako najpożyteczniejszą z duchowych praktyk. Przypominali o niej Jan Paweł II i Benedykt XVI.

Czytaj więcej

Zapraszamy do wspólnej modlitwy!

  • 26 marca 2020 r.

Na profilu na Facebooku Wyższego Seminarium Duchownego Towarzystwa Salezjańskiego w Krakowie - Łosiówka transmitujemy codziennie adorację Najświętszego Sakramentu od 20:00.

Czytaj więcej

Prosimy o modlitwę

  • 24 marca 2020 r.

Nasz Współbrat, kl. Arkadiusz Żydziak niespodziewanie zachorował i w poważnym stanie przebywa w szpitalu. Prosimy wszystkich o modlitwę za niego.

Czytaj więcej

Bóg w ciszy przemawia

  • 23 marca 2020 r.

W świecie króluje koronawirus. Wielu zakażonych, chorych, a w konsekwencji zmarłych. Otrzymaliśmy znak. Nie jesteśmy panami swojego losu. Czas kwarantanny, odizolowania, zamknięcia w domach jest czasem do dyspozycji własnej.

Czytaj więcej

W cieniu pandemii

  • 16 marca 2020 r.

Ktoś mi kiedyś powiedział, że Przypadek to świeckie imię Pana Boga. Cały wczorajszy dzień pokazał mi, że rzeczywiście tak jest. 

Czytaj więcej

Spotkanie delegatów młodzieżowych i medialnych

  • 9 marca 2020 r.

W dniach 24–25 lutego w krakowskim seminarium salezjańskim odbył się zjazd delegatów młodzieżowych (salezjanów i salezjanek) oraz medialnych (salezjanów) w celu ugruntowania wzajemnej współpracy i rozważenia nowych inicjatyw ewangelizacyjnych.

Czytaj więcej

Salezjanie MISTRZAMI POLSKI!

  • 24 lutego 2020 r.

22 lutego w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Polski w piłce nożnej halowej Wyższych Seminariów Duchowych Diecezjalnych i Zakonnych. Wzięło w nich udział 24 seminaria z całej Polski. Zawody zostały zorganizowane przez kleryków z kieleckiego seminarium.

Czytaj więcej