Skawa: Narciarskie sukcesy młodzieży

  • 5 marca 2019 r.

Debiut Skawy na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach Salezjańskich można uznać za bardzo udany. Z jedenastoosobowej drużyny złożonej z młodzieży Oratorium i Służby Liturgicznej, aż trzy osoby stanęły na podium, w tym dwie na najwyższym jego stopniu.

Czytaj więcej

Skawa: Koncert Dobroci

  • 5 lutego 2019 r.

Rada Rodziców przy SP1 w Skawie wyszła z inicjatywą kiermaszu i koncertu charytatywnego, który miał wesprzeć Szkołę dla dzieci niewidomych i słabowidzących w Rabce. 

Czytaj więcej

Zimowisko z gwiazdką

  • 25 stycznia 2019 r.

Oratorium w Skawie na feriach nie odpoczywa, a wręcz przeciwnie bierze się mocno do pracy. Zimowisko cieszy się takim powodzeniem, że nie można było poprzestać tylko na jednym.

Czytaj więcej

Opłatek parafialny w Skawie

  • 16 stycznia 2019 r.

W niedzielę 13 stycznia w sali teatralnej pod kościołem odbył się opłatek, połączony z kolędowaniem, dla wszystkich grup działających w naszej parafii oraz dla seniorów.

Czytaj więcej

Koncert Filharmonii w Skawie

  • 3 stycznia 2019 r.

„Święta Rodzina jest jakby niebem na ziemi. Składa się z trzech osób, które jedynie ciało odróżniało od aniołów, a mówiąc dokładniej, jedna z tych osób była Bogiem, a dwie pozostałe były tak ściśle z Nim zjednoczone, że były najdoskonalszymi dziećmi Bożymi”. /ks. Jana Berthier MS/

Czytaj więcej