Uczeń szkoły salezjańskiej w Toruniu otrzymuje stypendium MEN

  • 12 marca 2018 r.
Uczeń szkoły salezjańskiej w Toruniu otrzymuje stypendium MEN 1

Marek Rauchfleisz, uczeń klasy 7a Salezjańskiej Szkoły w Toruniu, 7 marca 2018 r. otrzymał z rąk pani minister Anny Zalewskiej dyplom stypendysty Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia edukacyjne. Uroczystość wręczenia dyplomów odbyła się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Czytaj więcej

Toruń: Konkurs biblijny

  • 18 kwietnia 2016 r.

Finał konkursu biblijnego dla uczniów szkół podstawowych diecezji toruńskiej dobiegł końca. W gronie finalistów znalazł się także uczeń szkoły salezjańskiej z Torunia.

Czytaj więcej

Święto Szkoły w Toruniu

  • 12 lutego 2016 r.

Kilka dni po uroczystości Księdza Bosko – w poniedziałek 8 lutego - przeżywaliśmy w naszej szkole święto patronalne. W tym roku uroczystość Ojca i Nauczyciela Młodzieży przypadała w niedzielę i w ferie, stąd przesunięcie obchodów.

Czytaj więcej

Toruń: Konkurs Biblijny

  • 10 lutego 2016 r.

Dnia 9 lutego 2016 roku odbył się etap rejonowy konkursu biblijnego. W diecezji toruńskiej zostały wyznaczone trzy rejony: Toruń – Szkoły Salezjańskie, Grudziądz – Bursa Szkolna Caritas oraz Brodnica – Bursa Szkolna Caritas.

Czytaj więcej

Salezjański klimat i wielkie emocje

  • 12 stycznia 2016 r.
fot. Adam Stec

Toruński SALOS w najbliższych dniach będzie obchodził pierwszą rocznicę istnienia. Po roku ciężkiej pracy cieszymy się zgranym zespołem działaczy, którzy na pierwszym miejscu stawiają dobro dziecka. Ciągła formacja, wspólnotowe Eucharystie, poznawanie metod wychowawczych i ducha św. Jana Bosko to zadanie, które realizowaliśmy przez minione miesiące.

Czytaj więcej