Wędrowne Małe Oratorium w Twardogórze

  • 18 sierpnia 2020 r.

Chyba wszyscy zgodzimy się z tym, że z uwagi na panującą epidemię tegoroczne wakacje są inne. Również twardogórskie oratorium zdecydowało się na nieco inną formę wypoczynku dla dzieci pozostających w mieście. Zamiast tradycyjnych półkolonii zorganizowaliśmy Wędrowne Małe Oratorium (WMO).

Czytaj więcej

„Półkolonie Ziomowe” w Twardogórze

  • 9 marca 2020 r.

Półkolonie to wspaniały czas, aby spotkać się z dziećmi i trochę zrozumieć świat maluszków. Pomimo tego, że zawsze przynosi to sporo pracy.  Zwykle chętnie angażujemy się w organizację wypoczynku dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta!

Czytaj więcej

IRM w Twardogórze

  • 14 października 2019 r.

4 października w Twardogórze odbyło się spotkanie Inspektorialnej Rady Młodych. Przedstawiciele młodzieży z Lubina, Poznania, Wrocławia, Sosnowca, oraz Twardogóry przez 3 dni na czele z ks. Bartłomiejem Polańskim i przy wsparciu ks.

Czytaj więcej

Dekanalna Pielgrzymka z Międzyborza do Twardogóry

  • 7 października 2019 r.

Każdego roku we wrześniu na pamiątkę koronacji Figury Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych w Twardogórze z parafii św. Józefa Rzemieślnika w Międzyborzu wyrusza piesza pielgrzymka do tronu Twardogórskiej Wspomożycielki Wiernych.

Czytaj więcej

Półkolonie w Twardogórze

  • 17 lipca 2019 r.

Za nami kolejne półkolonie letnie, które odbyły się w Parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Twardogórze. W tym roku półkolonie zostały podzielone na dwa turnusy. Jak je spędziliśmy?

Czytaj więcej

Twardogóra: Oratoriada u stóp Maryi

  • 29 maja 2019 r.

Piękna Twardogóra z sercem bijącym obecnością Jezusa i Matki Bożej w Bazylice Maryi Wspomożycielki Wiernych stała się w dniach 24–26 maja gościnnym domem dla prawie 180 młodych ludzi.

Czytaj więcej

Podsumowanie PIMu - "Ugryź Świętość"

  • 8 maja 2019 r.

Mimo zagrożenia deszczami w weekend majowy oraz intensywnego sezonu grillowania salezjanie inspektorii wrocławskiej przy wsparciu młodych animatorów ugościli 500 ministrantów i lektorów podczas XXXIX Pielgrzymki Ministrantów do Twardogóry w dniach 30.IV – 3.V.

Czytaj więcej