IRM w Twardogórze

  • 14 października 2019 r.

4 października w Twardogórze odbyło się spotkanie Inspektorialnej Rady Młodych. Przedstawiciele młodzieży z Lubina, Poznania, Wrocławia, Sosnowca, oraz Twardogóry przez 3 dni na czele z ks. Bartłomiejem Polańskim i przy wsparciu ks.

Czytaj więcej

Dekanalna Pielgrzymka z Międzyborza do Twardogóry

  • 7 października 2019 r.

Każdego roku we wrześniu na pamiątkę koronacji Figury Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych w Twardogórze z parafii św. Józefa Rzemieślnika w Międzyborzu wyrusza piesza pielgrzymka do tronu Twardogórskiej Wspomożycielki Wiernych.

Czytaj więcej

Półkolonie w Twardogórze

  • 17 lipca 2019 r.

Za nami kolejne półkolonie letnie, które odbyły się w Parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Twardogórze. W tym roku półkolonie zostały podzielone na dwa turnusy. Jak je spędziliśmy?

Czytaj więcej

Twardogóra: Oratoriada u stóp Maryi

  • 29 maja 2019 r.

Piękna Twardogóra z sercem bijącym obecnością Jezusa i Matki Bożej w Bazylice Maryi Wspomożycielki Wiernych stała się w dniach 24–26 maja gościnnym domem dla prawie 180 młodych ludzi.

Czytaj więcej

Podsumowanie PIMu - "Ugryź Świętość"

  • 8 maja 2019 r.

Mimo zagrożenia deszczami w weekend majowy oraz intensywnego sezonu grillowania salezjanie inspektorii wrocławskiej przy wsparciu młodych animatorów ugościli 500 ministrantów i lektorów podczas XXXIX Pielgrzymki Ministrantów do Twardogóry w dniach 30.IV – 3.V.

Czytaj więcej

Pierwsza Salezjańska EDK Wrocław-Twardogóra

  • 1 kwietnia 2019 r.

Pierwsza Salezjańska Ekstremalna Droga Krzyżowa z Wrocławia do Twardogóry do Sanktuarium Matki Bożej Wspomożenia Wiernych wyruszyła 29 marca wieczorem po Mszy św. w kościele akademickim Najświętszego Serca Jezusowego przy placu Grunwaldzkim.

Czytaj więcej

Twardogóra: ferie z Księdzem Bosko

  • 11 lutego 2019 r.

W czasie nowenny do uroczystości Księdza Bosko rozpoczęliśmy tegoroczne ferie zimowe, które dzieci z Twardogóry i okolic spędzały jako „Ferie z ks. Bosko”. Pod tą nazwą kryją się półkolonie w mieście przeżywane przez dzieci w pierwszym tygodniu pod hasłem „Ferie z ks.

Czytaj więcej

Kapituła Młodych 2018

  • 7 stycznia 2019 r.

W dniach 28-29 grudnia w Twardogórze odbyła się Kapituła Młodych Inspektorii Wrocławskiej. Uczestniczyło w niej 27 reprezentantów młodzieży z placówek salezjańskich.

Czytaj więcej