Anielski bal w Woźniakowie

  • 2 listopada 2017 r.
Woźniaków Bal Aniołów 2017

W ostatni dzień października w Woźniakowie koło Kutna odbył się „Bal Aniołów”. Wydarzenie, którego organizatorem od kilku już lat jest Oratorium im. Bł.

Czytaj więcej

Młodzi dla młodych

  • 19 lipca 2016 r.

Prawie 600 dzieci z Kutna i okolic skorzystało z letniej oferty wakacyjnej Oratorium im. bł. Michała Rua w Woźniakowie i Stowarzyszenie Lokalnego Salos „Róża Kutno”. Zorganizowane zostały trzy pięciodniowe turnusy półkolonii dla dzieci, które nigdzie nie wyjadą na wakacje.

Czytaj więcej

Woźniaków: Rekolekcje "Młodzi na Maxa"

  • 5 marca 2016 r.

W domu rekolekcyjnym salezjanów w Kutnie-Woźniakowie podczas ferii odbyły się cztery turnusy rekolekcji "Młodzi na Maxa". Uczestniczyło w nich 246 osób, wśród których było 31 animatorów i 4 kapłanów. Czterodniowa formacja odbywała się w ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży.

Czytaj więcej

Wypoczynek zimowy w woźniakowskim Oratorium

  • 22 lutego 2016 r.

Kolejny raz dzieci i młodzież z gminy i miasta Kutno mogły zażywać zimowego wypoczynku w formie zorganizowanej w Oratorium bł. ks. Michała Rua w Woźniakowie. Sześćdziesięcioro wychowanków pod kierunkiem ks. Henryka Chibowskiego, kierownika oratoryjnej placówki, oraz pięciu wychowawców, dziesięciu animatorów i pięciu pomocników animatorów w dniach od 15-19 lutego 2016 r. odpoczywało „pod salezjańskim niebem”.

Czytaj więcej

Spotkanie z Matką. Kopia ikony jasnogórskiej w Woźniakowie

  • 17 listopada 2015 r.

W poniedziałek, 16 listopada, kilkanaście minut po godzinie 17.00 do domu zakonnego salezjanów w Woźniakowie przybyła kopia ikony Matki Bożej Częstochowskiej. Obraz przywiózł ze wspólnoty pallotyńskiej w Kutnie – Dybowie przełożony dzieła w Woźniakowie – ks. Sławomir Łubian i ks. ekonom – Zygmunt Wolanin.

Czytaj więcej

Misje święte w Woźniakowie

  • 7 października 2015 r.

„Nawróćcie się i wierzcie w Ewangelię”. To ewangeliczne zdanie stało się hasłem przewodnim odbywających się w parafii pw. św. Michała Archanioła w Woźniakowie misji świętych.

Czytaj więcej