Spotkania misyjne na poznańskich Winogradach

  • 7 listopada 2019 r.

Podczas Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego na poznańskich Winogradach odbyły się dwa spotkania misyjne zorganizowane przez Salezjański Wolontariat Misyjny MŁODZI ŚWIATU oddział w Poznaniu oraz Duszpasterstwo Młodzieżowe Megafon.

Czytaj więcej

Poznań: Boska Sobota na start

  • 30 września 2019 r.

Są tacy, którzy mówią: „Jaki Nowy Rok – taki cały”. My mamy nadzieję, że nowy rok szkolny w naszym Oratorium na poznańskich Winogradach będzie taki, jak nasza pierwsza wrześniowa Boska Sobota.

Czytaj więcej

Poznań: Nie bądź oporny!

  • 17 czerwca 2019 r.

Salezjańskie czuwanie w Wigilię Zesłania Ducha św. „Nie bądź oporny” to kolejna akcja salezjańskiego Poznania, która stała się niezwykłą przestrzenią modlitwy, uwielbienia, wspólnoty i słowa.

Czytaj więcej

Poznań: Wędrowne Oratorium

  • 12 czerwca 2019 r.

Radością księdza Bosko dzielić się warto – to jest pewne. Dlatego też już po raz drugi w ramach boskich sobót na Winogradach postanowiliśmy opuścić mury oratorium i z radosnymi okrzykami i śpiewem na ustach wybrać się w plener. Tym razem naszym celem był park na osiedlu Przyjaźni.

Czytaj więcej

Poznań: Wielki Post w wielkim mieście

  • 3 kwietnia 2019 r.

Wydawać by się mogło, że Wielki Post najlepiej jest przeżywać w cichości, osamotnieniu, z dala od spraw doczesnych. Jednak budowanie relacji z Bogiem i nieustanne nawracanie się do Niego nie zawsze musi tak wyglądać. Najlepiej zresztą wiedział o tym nasz Patron.

Czytaj więcej