Poznań: Megafon w Karpaczu

  • 17 lutego 2020 r.

W ramach małego odpoczynku po tygodniowych półkoloniach na poznańskich Winogradach Salezjańskie Duszpasterstwo Młodzieżowe MEGAFON udało się na 4-dniowy wyjazd zimowy do Karpacza. 3 lutego o poranku wyruszyliśmy w podróż pociągiem w 30-osobowym składzie.

Czytaj więcej

Urodziny księdza Bosko na Winogradach

  • 10 lutego 2020 r.

Jest taki dzień w roku, na który cała nasza oratoryjna rodzinka czeka z utęsknieniem. W końcu takie urodziny może zorganizować tylko sam ksiądz Bosko. W tym roku imprezka odbyła się w ostatni dzień półkolonii zimowych, który był dniem otwartym dla wszystkich dzieci.

Czytaj więcej

Boskie możliwości w Poznaniu

  • 4 lutego 2020 r.

Kiedy jeszcze wiele placówek salezjańskich w naszej inspektorii oczekuje na ferie zimowe, Poznań półkolonie zimowe ma już za sobą. Na Winogradach w tym roku wiedzieliśmy jedno – każdy ma MOŻLIWOŚCI i to BOSKIE!

Czytaj więcej

Poznań: Boskie spotkanie

  • 1 stycznia 2020 r.

To chyba jest zawsze jedno z bardziej poruszających spotkań. Spotkanie całych oratoryjnych rodzin przy wspólnym stole, kolędach. Tak było i w tym roku na poznańskich winogradach.

Czytaj więcej

Poznań w rytmach świata

  • 6 grudnia 2019 r.

Muzyka nie tylko rozwija, ale przede wszystkim łączy ludzi. Przekonali się o tym uczestnicy salezjańskich warsztatów „W rytmach świata – kierunek gospel” zorganizowanych przez Salezjańskie Duszpasterstwo Młodzieżowe MEGAFON i Wolontariat Misyjny MŁODZI ŚWIATU w Poznaniu.

Czytaj więcej

Spotkania misyjne na poznańskich Winogradach

  • 7 listopada 2019 r.

Podczas Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego na poznańskich Winogradach odbyły się dwa spotkania misyjne zorganizowane przez Salezjański Wolontariat Misyjny MŁODZI ŚWIATU oddział w Poznaniu oraz Duszpasterstwo Młodzieżowe Megafon.

Czytaj więcej