Przejdź do treści

Wiadomości

Kobylanka: Pielgrzymka dzieci do Myśliborza

  • 20 czerwca 2012 r.
Kobylanka: Pielgrzymka dzieci do Myśliborza (fot. pila.salezjanie.pl)
Kobylanka: Pielgrzymka dzieci do Myśliborza (fot. pila.salezjanie.pl)

Dzieci, które w tym roku pierwszy raz przyjęły Komunię świętą, 19 czerwca uczestniczyły w pielgrzymce do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu.

W pielgrzymce uczestniczyły dzieci komunijne z Kobylanki i kościołów filialnych z Kunowa i Reptowa oraz rodzice i wychowawcy. Ks. Proboszcz Feliks Łobos przed wyjazdem pielgrzymkowym poprowadził modlitwę i udzielił Bożego błogosławieństwa pielgrzymom. Wyprawie przewodniczył ks. Władysław Nalepka.

Siostry ze Zgromadzenia Jezusa Miłosiernego przywitały nas bardzo serdecznie i radośnie, oprowadziły po klasztorze rozpoczynając zwiedzanie od najważniejszego, czyli kaplicy. W auli Siostry opowiedziały nam historię tego cudownego miejsca, o objawieniach Pana Jezusa i życiu św. siostry Faustyny.

Uczestniczyliśmy we Mszy św. którą sprawował ks. Władysław, dziękując Panu Jezusowi za dar Pierwszej Komunii Świętej. Po niej udaliśmy się do klasztornego refektarza na posiłek. Na zakończenie naszej obecności podziękowaliśmy Siostrom za miłe przyjęcie oraz za miłą atmosferę i udaliśmy się w drogę powrotną.

Dziękujemy naszym duszpasterzom, pani katechetce Grażynie i naszym rodzicom za pięknie przeżytą duchowo pielgrzymkę do Sanktuarium Jezusa Miłosiernego.


Udostepnij