Przejdź do treści

Wiadomości

Trzciniec: Na skale budować swoje młode życie

  • 19 lipca 2013 r.

Uściski, wymiana kontaktów, nawet łzy wzruszenia, ale przede wszystkim gorące pragnienie życia z Jezusem i pogłębiania przyjaźni z Nim - tak zakończyły się Rekolekcje Oazy Nowego Życia I stopnia, pierwszego turnusu, które odbywały się w Pałacu w Trzcińcu, koło Czaplinka.

29 uczestników z różnych miejscowości inspektorii pilskiej (ale także z poza niej) oraz 6 osób z kadry wychowawczej na czele z księdzem Jackiem Grochowskim SDB rozpoczęło swoje rekolekcje 1 lipca, a zakończyło 17 lipca.

Codzienna Eucharystia, osobista modlitwa czyli Namiot Spotkania, praca w grupach, zabawy, ale też rozmowy, konferencje i dzielenie się doświadczeniem Bożej miłości - miało doprowadzić uczestników do świadomej i dobrowolnej decyzji oddania swego życia Jezusowi jako Panu i Zbawicielowi.

Ważnym znakiem tej oazy rekolekcyjnej była skała – Chrystus, na którym chcemy budować swoje życie osobiste i wspólnotowe przez trwanie przy 10 przykazaniach Bożych i przy 10 Drogowskazach Nowego Człowieka.

Mamy nadzieję, że wspaniały czas duchowych przeżyć będzie przynosił obfity owoc w życiu każdego uczestnika tych Rekolekcji.

Autor

kl. Jakub Marek


Udostepnij