Przejdź do treści

Wiadomości

Trzecia edycja Only4Men w Lądzie

  • 19 lutego 2017 r.

18 lutego w Lądzie odbyło się trzecie spotkanie z cyklu „Only4Men”, na które z różnych stron Polski przybyło ok. 200 mężczyzn.

Również i tym razem spotkanie rozpoczęło się modlitwą różańcową, animowaną przez ks. Dominika Chmielewskiego SDB, który jest pomysłodawcą i głównym prowadzącym lądzkie spotkania.

W pierwszej części spotkania ks. Maciej Sarbinowski SDB – bazując na adhortacji Papieża Franciszka Amoris letitia wygłosił konferencję na temat męskości i ojcostwa. Temat konferencji stał się motywem przewodnim modlitwy wstawienniczej w małych grupkach mężczyzn.

Drugą część spotkania wypełniła Msza Święta, która zawsze stanowi centrum każdego skupienia oraz wspólnotowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

W tym miejscu dziękujemy wszystkim, którzy w odpowiedni dla siebie sposób włączają się w organizowanie spotkań Olny4Men. W sposób szczególny pragniemy podziękować współbraciom młodszym z Lądu za ich wkład i świadectwo życia. Dziękujemy również braciom kapłanom z diecezji, którzy przybyli do Lądu i służyli posługą kapłańską tak licznie zgromadzonym mężczyznom.

Kolejne spotkanie „Tylko dla mężczyzn” odbędzie się 11 marca, na które już dziś zainteresowanych mężczyzn serdecznie zapraszamy.

Autor

Ks. Dominik Chmielewski SDB & ks. Maciej Sarbinowski SDB

Źródło

Zdjęcia


Udostepnij