Przejdź do treści

Wiadomości

Kalendarze 2018

  • 10 października 2017 r.
Kalendarz ścienny z myślami ks. Bosko na każdy miesiąc
Kalendarz ścienny z myślami ks. Bosko na każdy miesiąc

Wydawnictwo Salezjańskie przygotowało na rok 2018 cztery rodzaje kalendarzy: kieszonkowy, ścienny z myślami ks. Bosko oraz dwa rodzaje tzw. kalendarza trójdzielnego (z wiązanką przełożonego generalnego salezjanów oraz z myślą ks. Bosko).

Kalendarz kieszonkowy składa się z dwóch części: terminarza oraz modlitewnika, w którym znajdziemy między innymi po cztery propozycje modlitw porannych i wieczornych. Mogą być wykorzystywane do indywidualnej modlitwy, jak także w różnych wspólnotach i grupach formacyjnych. Teksty pochodzą z modlitewnika dla wspólnot salezjanów. Zostały jednak dostosowane, aby każdy mógł z nich korzystać. W tej części kalendarza znajdziemy także cztery nowenny: do Wspomożycielki Wiernych, św. Jana Bosko, św. Dominika Savio i św. Marii Dominiki Mazzarello.

Kalendarz ścienny proponuje lekkie graficzne ujęcie z dodatkiem myśli ks. Bosko na każdy miesiąc. Dodatkowo znajdziemy zestawienie głównych okrągłych rocznic, które w 2018 roku przypadają. Format A4 w poziomie.

Kalendarze trójdzielne zostały przygotowane w dwóch odmianach graficznych: z wiązanką przełożonego generalnego oraz z myślą księdza Bosko.

Zamówienia można składać przez stronę sklepu internetowego: www.wydsal.pl, drogą mailową: zamowienia@wydsal.pl oraz telefoniczną: 602 261 438.

Autor

Wydawnictwo Salezjańskie

Zdjęcia


Udostepnij