Przejdź do treści

Wiadomości

Nowe wydanie modlitewnika „Spotkanie z Bogiem” ks. Stefana Prusia SDB

  • 12 marca 2018 r.
Modlitewnik „Spotkanie z Bogiem” ks. Stefana Prusia SDB
Modlitewnik „Spotkanie z Bogiem” ks. Stefana Prusia SDB

Po długim oczekiwaniu w sprzedaży jest ponownie dostępny modlitewnik dla osób starszych, samotnych i cierpiących pt. „Spotkanie z Bogiem” autorstwa ks. Stefana Prusia SDB. Kolejne wydanie zostało wzbogacone m.in. o modlitwy związane z kultem Bożego Miłosierdzia, jak Nowenna, Litania czy Koronka, czy o te za wstawiennictwem św. Jana Pawła II czy bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

Obecne wydanie modlitewnika jest nieco bardziej obszerne niż poprzednie i liczy ponad 700 stron, jednak mimo wprowadzonych zmian nie straciło nic ze swojego pierwotnego ducha. „Spotkanie z Bogiem” w sposób ciepły, ale jednocześnie bardzo mądry od wielu lat towarzyszy osobom, które po niego sięgają. Składa się on bowiem nie tylko z modlitw, ale także z głębokich refleksji o życiu, a także mówi o świadomym oczekiwaniu na spotkanie z Bogiem u ziemskiego kresu. Pomaga przeżywać najważniejsze wydarzenia w życiu własnym czy rodzinnym (m.in. jubileusz małżeństwa, chrzest dzieci), również liturgię Mszy św. czy różnego rodzaju nabożeństwa w ciągu roku liturgicznego.

Tym razem Wydawnictwo Salezjańskie prezentuje modlitewnik z okładką w trzech wersjach kolorystycznych. Oprócz czarnej, dostępne są również egzemplarze z okładką bordową i granatową. Dla wygody korzystających z tej książeczki do modlitwy dodano dwie kolorowe tasiemki, które mogą posłużyć jako zakładki.

Zdjęcia


Udostepnij