Przejdź do treści

Wiadomości

"Bal Aniołów" w Woźniakowie

  • 7 listopada 2018 r.

Od ośmiu lat Oratorium im. Bł. Michała Rua z Woźniakowa organizuje dla dzieci i młodzieży spotkanie pod nazwą „Bal aniołów”. Odbywa się on w wigilię uroczystości Wszystkich Świętych. Tak było i w tym roku. Od godz. 17.30 do 21.30 ponad sto osób pochodzących z powiatu kutnowskiego i łęczyckiego bawiło się w auli salezjańskiego domu rekolekcyjnego.


Po oficjalnym powitaniu i otwarciu wydarzenia przez kierownika oratorium był czas na tańce integracyjne, zabawy, konkurs na strój anielski, modlitwę i poczęstunek dla wszystkich przybyłych gości. Na zakończenie najmłodsi uczestnicy „Balu aniołów” otrzymali na pamiątkę figurkę anioła, którą wykonali animatorzy podkutnowskiego oratorium.
Oratorium w Woźniakowie składa serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie „Balu aniołów”: salezjanom, wspólnocie Salezjanów Współpracowników, którzy pełnili dyżur w kawiarence, wychowawcom, opiece medycznej, animatorom i kandydatom. Dziękujemy również Regionalnemu Centrum Polityki Społecznej w Łodzi, z funduszów którego zakupiono nagrody książkowe oraz artykuły żywnościowe.

Autor

ks. Piotr Szlufik SDB


Udostepnij