Przejdź do treści

Wiadomości

Spotkanie po latach, czyli salezjański bal

  • 14 grudnia 2018 r.

W comiesięczne wspomnienie Maryi Wspomożycielki Wiernych 24 listopada wspólnota Salezjanów Współpracowników, działająca przy parafii NSJ we Wrocławiu, zorganizowała bal pod hasłem „Spotkanie po latach”.

Wzięło w nim udział wielu byłych wychowanków salezjańskich, naszych dawnych przyjaciół i znajomych, których mieliśmy przyjemność poznać dzięki rodzinie salezjańskiej. Swoją obecnością uraczyli nas także księża salezjanie na czele z Księdzem Inspektorem. Gospodarzem spotkania był ks. Proboszcz Paweł Druszcz. Homilię i tradycyjne słówko o rodzinie salezjańskiej wygłosił ks. Piotr Lorek. Zaznaczył, jaką różnorodnością odznacza się nasza wspólnota, istnieje bowiem wiele możliwości posługi. My – Salezjanki i Salezjanie Współpracownicy – wypełniamy swoje powołanie w codzienności poprzez rzetelne spełnianie obowiązków, kierując się miłością i dobrocią. Nie zapominamy o salezjańskiej radości.

Bal był wspaniałym i dobrze przeżytym spotkaniem. Odnowiliśmy dawne kontakty, rozmowom i śmiechom nie było końca! Zwieńczeniem pysznego obiadu była zabawa taneczna. Mamy nadzieję, że to dopiero początek owocnej współpracy i przygody, do której być może zaprasza Was św. Jan Bosko!

Autor

Kamila Radożycka

Źródło

Zdjęcia


Udostepnij