Przejdź do treści

Wiadomości

Andrzejki w Koninie: były tańce, gry i zabawy

  • 29 listopada 2019 r.

Andrzejki to znane i lubiane święto, które kojarzy się z laniem wosku i wróżbami, my postanowiliśmy jednak spędzić je w wirze zabawy, gier, podskoków i tańców.

Dwie dyskoteki zorganizowane przez samorząd uczniowski Szkoły Podstawowej Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio w Koninie dały ku temu okazję. Najpierw śmiało ciało wyginali nasi młodsi koledzy, którym pomagała się świetnie bawić klasa 8. Martyna, Olga, Paulina, Wiktor, Marcel, Kuba, Maja, Weronika i Dominika postarali się, aby andrzejkowa zabawa na długo została w naszej pamięci... W wymyślnych bajkowych strojach niczym wodzireje zachęcali do wspólnej zabawy.

Po południu natomiast klasy starsze bawiły się w rytm porywających przebojów, brały udział w zabawach i grach zaproponowanych przez znakomitego didżeja. Radości nie było końca. Dziękujemy samorządowi uczniowskiemu za zorganizowanie dyskotek, wyśmienitą rozrywkę i pyszne przekąski oraz księdzu dyrektorowi, p. Iwonce Lewandowskiej i p. Alinie Michalskiej za sprawowaną opiekę i pomoc. A w szczególności dziękujemy naszej wspaniałej opiekunce samorządu uczniowskiego, p. Kasi Wiederze za zaangażowanie i pomoc w dopięciu wszystkiego na ostatni guzik.

Autor

Małgorzata Kieliszkowska

Zdjęcia


Udostepnij