Salezjanie Księdza Bosko w Polsce

Dom Generalny

Nowenna do Maryi Wspomożycielki w intencji ks. Thomasa Uzhunnalila

14 Stycznia 2017 r. -- Redakcja
(fot. ANS)
Minęło już 10 miesięcy od czasu, kiedy ks. Thomas Uzhunnalil, salezjanin, został porwany w Jemenie. Zgromadzenie i Rodzina Salezjańska, od samego początku zachęcając do nieustannej modlitwy o jego uwolnienie, proszą teraz o przedstawienie tej szczególnej intencji w Nowennie do Maryi Wspomożycielki w dniach 15-23 stycznia 2017 roku i w dniu Jej wspomnienia – 24 stycznia 2017, ufając we wstawiennictwo Matki Zbawiciela.

Prezentacja Wiązanki na rok 2017

29 grudnia 2016 r. -- Redakcja
(fot. ANS)
W roku 2017 Rodzina Salezjańska jest zaproszona do wspólnego przemierzenia drogi, której będzie towarzyszyć motto “Jesteśmy Rodziną”. Przełożony Generalny ks. Ángel Fernández Artime oficjalnie zaprezentował Wiązankę na przyszły rok w Domu Generalnym Córek Maryi Wspomożycielki. Towarzyszyli mu: ks. Filiberto González, radca ds. komunikacji społecznej, a także inni salezjanie, współbracia z Domu Generalnego salezjanów.

Wideoprzesłanie Przełożonego Generalnego na Boże Narodzenie 2015

23 grudnia 2015 r. -- Redakcja
(fot. ANS)
Ks. Ángel Fernández Artime, Przełożony Generalny Salezjanów, skierował do Rodziny Salezjańskiej wiedeoprzesłanie na Boże Narodzenie 2015. “Na dwa dni przed Bożym Narodzeniem mam możliwość dotarcia do was wszystkich, we wszystkich najbardziej oddalonych miejscach naszego świata. Jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu”.

Prezentacja Wiązanki na rok 2016

30 listopada 2015 r. -- Redakcja
Plakat Wiązanki 2016
Dla Rodziny Salezjańskiej rok 2016 jest rokiem wspólnej drogi wsłuchiwania się w głos Ducha Świętego. Przełożony Generalny ks. Ángel Fernández Artime oficjalnie przedstawił Wiązankę na ten rok w Domu Generalnym Córek Maryi Wspomożycielki, przybywając tam w towarzystwie ks. Filiberto Gonzáleza, radcy ds. komunikacji społecznej, i ks. Américo Chaquisse, radcy regionu Afyka-Madagaskar.

Strony

Subscribe to RSS - Dom Generalny