Salezjanie Księdza Bosko w Polsce

Mińsk Mazowiecki

Fizyka na najwyższym światowym poziomie

15 maja 2014 r. -- Redakcja
(fot. minsk.salezjanie.pl)
W dniach od 5 do 9 maja 2014 r. uczniowie Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. A. Czartoryskiego w Mińsku Mazowieckim pod opieką nauczyciela fizyki mgr Wojciecha Jackowskiego wraz z zaproszonymi do współpracy kolegami z Zespołu Szkół nr 1, Zespołu Szkół Ekonomicznych oraz Liceum na Pięknej, z opiekunami mgr Elżbietą Nowak i mgr Iwoną Jackowską, wzięli udział w wycieczce edukacyjnej do Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych CERN w Szwajcarii.

Święto Konstytucji 3 maja w Szkołach Salezjańskich w Mińsku Mazowieckim

5 maja 2014 r. -- Redakcja
Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja to jedno z najważniejszych polskich świąt narodowych, obchodzone w wolnej ojczyźnie niezwykle podniośle i uroczyście. Również w Szkołach Salezjańskich w Mińsku nie zapomnieliśmy o tym ważnym wydarzeniu i staraliśmy się uczcić je w wyjątkowy sposób.

Mińsk Mazowiecki: Bal karnawałowy w salezjańskiej podstawówce

10 lutego 2014 r. -- Redakcja
W niedziele 9 lutego do Publicznej Salezjańskiej Szkoły Podstawowej im. św. D. Savio w Mińsku przybyły na bal karnawałowy postacie z bajek. Uroczystość rozpoczęliśmy tradycyjnie od uczestnictwa we mszy świętej. Następnie uczniowie klasy II powitali nas przedstawieniem i tańcami, które wprowadziły wszystkich w karnawałowy nastrój.

Strony

Subscribe to RSS - Mińsk Mazowiecki