Salezjanie Księdza Bosko w Polsce

Mińsk Mazowiecki

X Jubileuszowy Turniej Piłki Nożnej Gimnazjów Salezjańskich Inspektorii Warszawskiej w Mińsku Mazowieckim

16 Marca 2015 r. -- Redakcja
(fot. minsk.salezjanie.pl)
W sobotę 14 marca odbył się X Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Salezjańskich Inspektorii Warszawskiej. Jak co roku, do udziału w rozgrywkach zaprosiliśmy gimnazjalistów wszystkich naszych szkół. Mieliśmy zaszczyt gościć uczniów z Legionowa i Sokołowa Podlaskiego, a nasze gimnazjum reprezentowały dwie drużyny.

Wielki sukces salezjańskich gimnazjalistów z Mińska

16 Marca 2015 r. -- Redakcja
Agata Szajkowska i Klara Mazurek – uczennice klasy III Salezjańskiego Gimnazjum im. św. Jana Bosko w Mińsku Mazowieckim to laureatki etapu wojewódzkiego polonistycznego konkursu kuratoryjnego, który organizuje Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli przy akredytacji Mazowieckiego Kuratora Oświaty. W ścisłej czołówce, czyli w gronie finalistów znaleźli się jeszcze Maciej Dawid i Wojciech Szuba z tej samej klasy. Całą „wielka czwórkę” przygotowywała do konkursowych zmagań p. Diana Gajc-Piątkowska. Wspólnie zapracowali na ten wspaniały sukces.

Świątecznie u salezjanow w Mińsku

1 lutego 2015 r. -- Redakcja
(fot. minsk.salezjanie.pl)
W kalendarzu liturgicznym 31 stycznia obchodzimy wspomnienie św. Jana Bosko. Dla nas, członków wspólnoty Szkół Salezjańskich w Mińsku Mazowieckim jest to szczególnej wagi wydarzenie ponieważ dotyczy patrona Salezjańskiego Gimnazjum. Z tej okazji w niedzielę 18 stycznia 2014 roku mogliśmy spotkać się w naszej szkole na uroczystości poświęconej Świętemu Wychowawcy.

Tytuł „Srebrnej szkoły” dla Liceum Salezjańskiego w Mińsku Mazowieckim

19 Stycznia 2015 r. -- Redakcja
Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. Ks. A. Czartoryskiego w Mińsku Mazowieckim zajęło 56 miejsce w województwie mazowieckim i 230 pozycję w kraju w Rankingu Liceów Ogólnokształcących 2015, opracowanym przez Fundację Edukacyjną Perspektywy, a opublikowanym przez miesięcznik “Perspektywy”.

Strony

Subscribe to RSS - Mińsk Mazowiecki