Salezjanie Księdza Bosko w Polsce

Mińsk Mazowiecki

Świątecznie u salezjanow w Mińsku

1 lutego 2015 r. -- Redakcja
(fot. minsk.salezjanie.pl)
W kalendarzu liturgicznym 31 stycznia obchodzimy wspomnienie św. Jana Bosko. Dla nas, członków wspólnoty Szkół Salezjańskich w Mińsku Mazowieckim jest to szczególnej wagi wydarzenie ponieważ dotyczy patrona Salezjańskiego Gimnazjum. Z tej okazji w niedzielę 18 stycznia 2014 roku mogliśmy spotkać się w naszej szkole na uroczystości poświęconej Świętemu Wychowawcy.

Tytuł „Srebrnej szkoły” dla Liceum Salezjańskiego w Mińsku Mazowieckim

19 Stycznia 2015 r. -- Redakcja
Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. Ks. A. Czartoryskiego w Mińsku Mazowieckim zajęło 56 miejsce w województwie mazowieckim i 230 pozycję w kraju w Rankingu Liceów Ogólnokształcących 2015, opracowanym przez Fundację Edukacyjną Perspektywy, a opublikowanym przez miesięcznik “Perspektywy”.

Rekolekcje adwentowe dla nauczycieli powiatu mińskiego

15 grudnia 2014 r. -- Redakcja
(fot. minsk.salezjanie.pl)
Jak to jest, że mamy coraz więcej trudności w relacjach miedzy ludźmi mimo tego że są dużo lepsze narzędzia do komunikacji: media społecznościowe, komórki, maile, iPhony, iPady i różne takie coraz wymyślniejsze wynalazki? Chwalimy się że mamy setki „znajomych” na Facebooku , ale czy mamy choćby jednego przyjaciela w „realu”? Jedną osobę, do której w każdej chwili można wpaść bez zapowiedzi, która nie potępi, nie skrytykuje za byle co, nie zdołuje, a życzliwie wysłucha, zrozumie, pomoże jak umie, z humorem potraktuje nasze gorsze dni i jeszcze nawet za nas się pomodli?!

Strony

Subscribe to RSS - Mińsk Mazowiecki