Salezjanie Księdza Bosko w Polsce

SALOS: Zarząd inspektorialny z prezesami

7 listopada 2016 r. -- Redakcja
Dnia 5 listopada odbył się inspektorialny zjazd zarządu Salezjańskiej Organizacji Sportowej z udziałem prezesów stowarzyszeń lokalnych Inspektorii pw. św. Stanisława Kostki. Spotkanie odbyło się w Łodzi przy ul. Wodnej.
Logo jubileuszu 25-lecia SALOS-u
Logo jubileuszu 25-lecia SALOS-u

Zarząd przyjął informację na temat:

  • Organizacji XXIV Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Salezjańskiej, które odbyły się w Łodzi w dniach 16-18 września 2016 roku.

  • Organizacji XIX Ogólnopolskich Rozgrywek Salezjańskich Animatorów Sportowych, które odbyły się w dniach 30 września do 2 października w Tarnowskich Górach.

  • Stanu przygotowań do Ogólnopolskiego sympozjum naukowego „Kultura fizyczna a struktura społeczna” i spotkania wigilijno–świątecznego, które odbędzie się w Warszawie 10 grudnia 2016 r.

  • Stanu przygotowań do XXIII Inspektorialnych Igrzysk Młodzieży Salezjańskiej, które odbędą się 27 maja 2017 r. w Żyrardowie.

  • Stanu przygotowań do XX Ogólnopolskich Rozgrywek Salezjańskich Animatorów Sportowych, które odbędą się w dniach 20-22 października 2017 r. w Ełku.

Ponadto zarząd zapoznał się z warunkami uczestnictwa w Światowych Igrzyskach Młodzieży Salezjańskiej, które odbędą się w dniach 10-15 maja 2017 r. Ważnym punktem spotkania było zapoznanie się z programem obchodów 25 działalności Salezjańskiej Organizacji Sportowej SALOS RP.

Zarząd podjął decyzję, że organizatorem inspektorialnych igrzysk młodzieży salezjańskiej w futsalu będzie SL SALOS Ostróda.

Tagi