Salezjanie Księdza Bosko w Polsce

Sokołów Podlaski

Sukces ucznia sokołowskiej szkoły w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym

11 kwietnia 2016 r. -- sokolow
W sobotę 9 kwietnia uczeń klasy IIIa SLO Piotr Skorupka wziął udział w finale Międzynarodowego Białorusko-Litewsko-Polskiego Konkursu Matematycznego organizowanego przez Uniwersytet Białostocki i otrzymał Dyplom Pierwszego stopnia za zajęcie III miejsca w finale oraz tytuł laureata.

Oplećmy Polskę różańcem

13 października 2015 r. -- Redakcja
Oplećmy Polskę Różańcem
Akcja modlitewna "Oplećmy Polskę różańcem" to codzienna modlitwa jedną dziesiątką różańca z intencji naszej Ojczyzny, Pana Prezydenta i zbliżających się wyborów parlamentarnych. Konkretna tajemnica różańcowa zostanie nam przydzielona podczas zapisów.

Sokołów Podlaski: Festyn Salezjański

25 maja 2015 r. -- sokolow
24 maja A.D. 2015 to była bardzo ciekawa data... Był to dzień Zesłania Ducha Świętego, jest to zwyczajowo dzień, w którym czcimy Maryję Wspomożycielkę Wiernych, w tym roku był to dzień zmiany na urzędzie Prezydenta Rzeczypospolitej, ale dla nas był to dzień dodatkowo szczególny - dzień pracy, ale też dzień wielkiego świętowania: powyższych uroczystości, ale i też 25-lecia kapłaństwa ks. Dyrektora Dariusza Matuszyńskiego, ks. Proboszcza Stanisława Stachala, ks. Jana Niemca oraz ks. Kazimierza Dąbrowskiego, który przybył do nas z towarzyszącą Orkiestrą z Lutomierska i ks. Krzysztofa Toczyskiego.

Strony

Subscribe to RSS - Sokołów Podlaski