Salezjanie Księdza Bosko w Polsce

Suwałki

Zima w mieście z salezjanami

3 lutego 2016 r. -- Redakcja
W Suwałkach zakończyły się salezjańskie półkolonie „Zima w Mieście”. Trwały od 25 do 30 stycznia 2016 roku i przebiegały pod hasłem: „Pokój, Radość i Miłość w Duchu Świętym”. Uczestniczyła w nich rekordowa liczba dzieci. Razem z animatorami wszystkich uczestników było ponad 200 osób.

18. ORSAS w Suwałkach

16 października 2015 r. -- Redakcja
(fot. www.suwalking.pl)
Rozpoczęcie Ogólnopolskich Rozgrywek Salezjańskich Animatorów Sportowych (ORSAS) w mieście, gdzie wieje chłodem! Może i nasze miasto to najzimniejszy region w całej Polsce, ale na pewno gościnność suwalskich mieszkańców taka nie jest. O tym przekonali się w miniony piątek animatorzy SALOS-u, którzy przyjechali do nas z całej Polski.

Suwałki: Niezwykły koncert kolęd

20 Stycznia 2015 r. -- Redakcja
W niedzielę 18 stycznia, po wieczornej Mszy Świętej, w kościele Matki Bożej Miłosierdzia w Suwałkach odbył się wyjątkowy koncert kolęd i pastorałek. Przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpiły zespoły Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Suwałkach pod dyrekcją Grzegorza Bogdana, a wśród nich: Suwalski Chór Kameralny "Viva Musica", Orkiestra smyczkowa i chór dziecięcy "Vivat e canto".

Strony

Subscribe to RSS - Suwałki