Salezjanie Księdza Bosko w Polsce

Światowe Dni Młodzieży (ŚDM)

Przesłanie młodych z MGS z okazji ŚDM w Krakowie: „Błogosławieni miłosierni”

4 sierpnia 2016 r. -- Redakcja
(fot. ANS)
Przesłanie Salezjańskiego Ruchu Młodzieżowego jest owocem refleksji, jaka została przeprowadzona w czasie Światowych Dni Młodzieży, a przede wszystkim – owocem dzielenia się doświadczeniem, jakie jest udziałem młodych ludzi z wszystkich części świata. To końcowe przesłanie potwierdza zaangażowanie i odnowiony zamiar dalszego kroczenia drogą wiary w Jezusa, zgodnie z charyzmatem salezjańskim.

Kraków: Wolontariusze salezjańscy już rozpoczęli pracę

22 lipca 2016 r. -- Redakcja
(fot. ANS)
Wiele miesięcy przygotowania, wiele odbytych spotkań, setki wysłanych maili i odbytych rozmów telefonicznych. A wszystko to w tym celu, aby salezjańscy wolontariusze mogli jak najlepiej przygotować się do swoich zadań, jakie będą realizować w czasie Światowych Dni Młodzieży. I tak oto nadszedł tak bardzo oczekiwany moment wspólnego spotkania wolontariuszy w Krakowie.

Światowe Dni Młodzieży w liczbach

19 lipca 2016 r. -- Redakcja
W Światowych Dniach Młodzieży (ŚDM) 2016, które rozpoczynają się w naszym kraju, wezmą udział pielgrzymi pochodzący z pięciu kontynentów. Rejestracja poszczególnych grup dobiegła końca (chociaż zawsze istnieje jeszcza opcja last minute - https://register.wyd.va/pilgrim/lastminute), tak więc można podać pierwsze dane liczbowe.
Subscribe to RSS - Światowe Dni Młodzieży (ŚDM)