Przejdź do treści

Zapowiedzi

Dominikalia 2017

Dominikalia 2017 - plakat.
Dominikalia 2017 - plakat.

Dominikalia, czyli Święto Liturgicznej Służby Ołtarza inspektorii warszawskiej, odbędą się w Ostródzie od 5 do 7 maja 2017 r.

Święto związane jest ze wspomnieniem św. Dominka Savio – patrona ministrantów. Dlatego na Dominikalia zaproszeni są wszyscy ministranci wraz ze swoimi opiekunami.

W tym roku, z racji 75 rocznicy męczeńskiej śmierci oratorianów z Poznania, chcemy nasze wspólne spotkanie poświęcić pamięci tej „Niezwykłej Piątki” błogosławionych i ukazać znaczenie wiary w codziennym życiu.

Zgłoszenia należy kierować na adres Ośrodka Emaus: emaus@salezjanie.pl

UWAGA: Listę drużyn piłkarskich i zawodników z innych dyscyplin należy nadesłać do 27 kwietnia. Jest to termin ostateczny, dlatego serdecznie proszę o wcześniejsze informacje, które pozwolą na zaplanowanie rozgrywek, jak również zakwaterowania i cateringu. W tym celu należy zgłosić ilość wszystkich ministrantów przyjeżdżających na Dominikalia, jak również liczbę opiekunów i kierowców. W przypadku przyjazdu grupy w sobotę lub konieczności wcześniejszego wyjazdu, proszę o podanie takich informacji.

Koszt udziału w Dominikaliach wynosi 60 zł.

Uczestnicy zabierają ze sobą komżę lub albę, śpiwór, cieplejsze ubranie na niepogodę, strój sportowy, kurtkę przeciwdeszczową. Salezjanie kapłani proszeni są o zabranie alby i stuły.

Program i szczegółowe informacje są do pobrania w załączonym pliku.

Data wydarzenia

Udostepnij