Przejdź do treści

Zapowiedzi

Zaproszenie na spotkanie wolontariatu misyjnego w październiku

Serdecznie zapraszamy na drugie spotkanie Międzynarodowego Wolontariatu Don Bosco w roku formacyjnym 2019/2020. Spotkanie odbędzie się w dniach 11–13 października 2019 roku w Warszawie.

Jeśli chcesz wyjechać na misje w 2020 roku, możesz jeszcze dołączyć do formacji. Prosimy o wypełnienie formularza, który jest dostępny w zakładce Międzynarodowego Wolontariatu Don Bosco (http://misjesalezjanie.pl/wolontariat/)

Osoby, które były na wrześniowym spotkaniu lub uczestniczyły wcześniej w formacji, prosimy o wysyłanie zgłoszenia drogę mailową na adres: wolontariat@misjesalezjanie.pl. W wiadomości zwrotnej otrzymasz dalsze informacje.

Zgłoszenia przyjmujemy do środy 9 października.

Czekamy na Was w piątek 11 października, od godziny 16.00. Spotkanie rozpoczynamy wspólną modlitwą o godzinie 18.00, a kończymy w niedzielę, ok.  godz. 13.00 wspólnym obiadem. Przypominamy, że bierzemy udział w całym spotkaniu. Serdecznie zapraszamy! Czekamy na Ciebie!

Jak dotrzeć do Salezjańskiego Ośrodka Misyjnego? Na stacji metro Wilanowska wsiądź w autobusy: 709, 727, 739 lub 715. Wysiądź na przystanku Sójki. Kieruj się do stacji „Shell” i skręć w prawo. Następnie idź prosto aż do skrzyżowania z ul. Taneczną i skręć w lewo. Idź prosto, po 100 metrach skręć w prawo w ul. Korowodu. Na jej końcu czekamy na Was w Salezjańskim Ośrodku Misyjnym.

Źródło

Udostepnij