Przejdź do treści

Zapowiedzi

Maj po salezjańsku

Wspólnoty sióstr salezjanek z całej Polski z inspektorii warszawskiej i wrocławskiej postanowiły wlać trochę majowego klimatu modlitwy w ekrany naszych komputerów i smartfonów poprzez prowadzone codziennie nabożeństwa majowe w formie facebookowych lajwów.

Maj zachęca swoim klimatem do bycia blisko Maryi – dziewczyny, która potrafiła oddać całe swoje życie Panu. Stąd w tym niełatwym czasie, jakim jest kwarantanna, wspólnoty sióstr salezjanek z całej Polski (inspektoria warszawska oraz inspektoria wrocławska) postanowiły wlać trochę majowego klimatu modlitwy  w  ekrany  naszych  komputerów  i  smartfonów  poprzez prowadzone codziennie nabożeństwa majowe w formie facebookowych lajwów.

Siostry z uśmiechem i gitarą chcą nam przypomnieć, że źródłem naszej radości jest Pan, a Maryja jest tego  najlepszym  przykładem. Zapraszamy  na  modlitwę  i  tworzenie  wspólnoty szczególnie ludzi młodych, ale również młodych duchem. Bądź z nami codziennie o godz. 17.00 na Facebooku: Salezjański Portal Młodzieżowy.

Siostry salezjanki mogą Cię zaskoczyć humorem, bo za jego pomocą też można ewangelizować. Daj sobie szansę na doświadczenie obecności Maryi, która jako pokorna służebnica jest tam, gdzie Bóg ją wzywa. Do zobaczenia :)

Gdzie: online

Kiedy: 1–31 maja 2020 r.

 


Udostepnij