Oświęcim: dobrze Was widzieć!

  • 7 września 2020 r.
Foto: Wojciech Zięcina SDB

1 września 2020 roku w naszej szkole rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny i katechetyczny. Po wakacjach, które poprzedziła przeciągająca się przerwa od normalnego nauczania w szkole, wszyscy w radosnych nastrojach spotkaliśmy się w kościele.

Czytaj więcej

Oświęcim: wakacyjne zadania

  • 4 sierpnia 2020 r.
Foto: Wojciech Zięcina SDB

Po weekendzie wróciliśmy do oratorium z jeszcze większą siłą i energią do pracy. Byliśmy gotowi na nowe wyzwania oraz na świetną zabawę. Z takim zapałem rozpoczęliśmy już drugi turnus półkolonii.

Czytaj więcej

Oświęcim: zagrał na gitarze i na sercach

  • 20 lipca 2020 r.
Foto: Wojciech Zięcina SDB

17 lipca 2020 r. odbył się już trzeci koncert drugiej edycji letniej sceny muzycznej „Boskie Granie” zorganizowanym przez oświęcimskich salezjanów i byłych wychowanków Salezjańskich pod patronatem miasta Oświęcim.

Czytaj więcej

Pierwsze kroki w formacji

  • 20 lipca 2020 r.

Kandydaci do Zgromadzenia Salezjańskiego rozpoczęli już swoją formację. Z wiadomych przyczyn, zaplanowane zjazdy weekendowe były odwołane, odbyło się tylko jedno takie spotkanie.

Czytaj więcej

Boskie Granie: Maksymalnie poruszający

  • 15 lipca 2020 r.
Fot. David Antunes

W dniu 10 lipca 2020 roku spotkaliśmy się na kolejnym koncercie Boskiego Grania wspartego patronatem miasta Oświęcim. Tego wieczoru na naszej letniej scenie muzycznej gościliśmy Chór Maksymalni, który zachwycił nas swoimi głosami i zawziętością.

Czytaj więcej

Oświęcim: #powolanie #odwaga #decyzja

  • 24 czerwca 2020 r.

Zakończyło się ostatnie spotkanie prenowicjatu przed jego stacjonarną wersją w Oświęcimiu. Gratulujemy odwagi i podjęcia decyzji. Drodzy! Życzymy Wam dużo Bożego błogosławieństwa i pamiętamy o Was w modlitwie. Chłopaki – powodzenia!

Czytaj więcej

Oświęcim: z palety artysty...

  • 15 kwietnia 2020 r.

W przestrzeni artystycznej salezjańskiej szkoły w Oświęcimiu sporo się ostatnio działo. Po raz kolejny młodzi artyści i ich prace zostały docenione w konkursach o zasięgu nie tylko powiatowym, wojewódzkim, ale także ogólnopolskim.

Czytaj więcej