Obchody 100-lecia obecności salezjanów w Skawie

  • 3 września 2020 r.
Obchody 100-lecia obecności salezjanów w Skawie

W niedzielę, 30 sierpnia, w atmosferze radości i wdzięczności salezjanie z domu i parafii pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Skawie (inspektoria krakowska) z obecnym proboszczem i dyrektorem ks. Tadeuszem Szamarą obchodzili 100-lecie obecności w tym mieście.

Czytaj więcej

Bajkowe lato w Skawie

  • 14 lipca 2020 r.

Oratorium w Skawie dziękuje Bogu za zdrowe i bezpieczne półkolonie. Dziękuje również wszystkim zaangażowanym, bez których one nie miałby szansy się odbyć. A tak bawiły się dzieciaki - filmik na YouTube.

Czytaj więcej

Skawa: Narciarskie sukcesy młodzieży

  • 5 marca 2019 r.

Debiut Skawy na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach Salezjańskich można uznać za bardzo udany. Z jedenastoosobowej drużyny złożonej z młodzieży Oratorium i Służby Liturgicznej, aż trzy osoby stanęły na podium, w tym dwie na najwyższym jego stopniu.

Czytaj więcej

Skawa: Koncert Dobroci

  • 5 lutego 2019 r.

Rada Rodziców przy SP1 w Skawie wyszła z inicjatywą kiermaszu i koncertu charytatywnego, który miał wesprzeć Szkołę dla dzieci niewidomych i słabowidzących w Rabce. 

Czytaj więcej

Zimowisko z gwiazdką

  • 25 stycznia 2019 r.

Oratorium w Skawie na feriach nie odpoczywa, a wręcz przeciwnie bierze się mocno do pracy. Zimowisko cieszy się takim powodzeniem, że nie można było poprzestać tylko na jednym.

Czytaj więcej