Róża Cup 2020 - siatkówka

  • 8 grudnia 2020 r.

Miłą tradycją naszego stowarzyszenia SL SALOS Róża Kutno w Woźniakowie, związaną z obchodami dnia św. Mikołaja, jest organizowanie Mikołajkowego Turnieju Piłki Siatkowej Róża Cup.

Czytaj więcej

Mikołajki w Woźniakowie

  • 7 grudnia 2020 r.

W niedzielę, 6 grudnia, Oratorium im. bł. Michała Rua w Woźniakowie zorganizowało mikołajki dla dzieci i młodzieży. Wydarzenie podzielone było na dwie części. Pierwsza – liturgiczna, odbyła się w kaplicy przy kościele parafialnym, gdzie odprawiona została Msza święta.

Czytaj więcej

Młodzież z Woźniakowa w Czerwińsku

  • 31 sierpnia 2020 r.

Od wielu lat corocznie w Czerwińsku nad Wisłą odbywa się Festiwal Campo Bosco. Gromadzi on liczną rzeszę młodzieży z całej Polski. W tym miejscu nie mogło zabraknąć także młodzieży z Woźniakowa.

Czytaj więcej

Oratoryjna „Stacja przyszłość” w Woźniakowie

  • 3 sierpnia 2020 r.

Od 1 sierpnia do końca grudnia b.r. Oratorium im. Bł. Michała Rua w Woźniakowie realizuje zadanie pod nazwą „Stacja przyszłość – program wsparcia dzieci i młodzieży zagrożonych wykluczeniem społecznym”. Jest ono skierowane do ok.

Czytaj więcej

Oratoryjne półkolonie zimowe w Woźniakowie

  • 27 stycznia 2020 r.

W okresie ferii zimowych nie mogło zabraknąć salezjańskiej oferty wypoczynku dla dzieci i młodzieży z Kutna. Od wielu lat Oratorium im. bł. Michała Rua w Woźniakowie oferuje półkolonie, które także zimą cieszą się dużym powodzeniem.

Czytaj więcej

Skupienie adwentowe dla animatorów z Woźniakowa

  • 23 grudnia 2019 r.
Skupienie adwentowe dla animatorów z Woźniakowa

W drugą sobotę adwentu, 14 grudnia, animatorzy Oratorium im. bł. Michała Rua w Woźniakowie przeżyli swój adwentowy dzień skupienia. Całe wydarzenie odbywało się w woźniakowskim domu zakonnym, do którego przybyło siedemnaście młodych osób.

Czytaj więcej