Przejdź do treści

Wiadomości

Bal Aniołów w woźniakowskim oratorium

  • 6 listopada 2019 r.

W ostatni dzień października Oratorium im. bł. Michała Rua w Woźniakowie przygotowało dla dzieci i młodzieży powiatu kutnowskiego i łęczyckiego atrakcję w postaci Balu Aniołów. To już dziewiąta edycja tego wydarzenia w historii salezjańskiego oratorium w tej podkutnowskiej miejscowości.

Kilkugodzinne spotkanie, które przyciągnęło ponad sto osób, rozpoczęło się od przywitania gości przez kierownika oratorium i modlitwy do Aniołów Stróżów. Potem były tańce integracyjne, konkursy z nagrodami, zabawy prowadzone przez animatorów oraz modlitwa na zakończenie i salezjańskie słówko na dobranoc. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku dla wszystkich uczestników spotkania.

Bal Aniołów to pozytywna propozycja salezjańskiego oratorium na spędzanie wolnego czasu oraz doskonała okazja na wspólną integrację dzieci i młodzieży. Cieszy fakt, że od początku wydarzenie przygotowywane przez wychowawców, animatorów i samych salezjanów cieszy się dużą popularnością wśród najmłodszych.

Oratorium im. bł. Michała Rua serdecznie dziękuje wszystkim przybyłym uczestnikom, salezjanom z Woźniakowa, wychowawcom, opiece medycznej, animatorom i kandydatom. Pragniemy także podziękować Regionalnemu Centrum Polityki Społecznej w Łodzi za wsparcie materialne tego wydarzenia, które jest częścią zadania pt. „Klub dla młodzieży zagrożonej marginalizacją” realizowanego wspólnie w tym roku przez te podmioty.

Autor

Ks. Piotr Szlufik SDB


Udostepnij