Przejdź do treści

Wiadomości

Andrzejkowa zabawa w woźniakowskim oratorium

  • 2 grudnia 2019 r.

W sobotę 30 listopada Oratorium im. bł. Michała Rua w Woźniakowie przygotowało dla dzieci i młodzieży powiatu kutnowskiego i łęczyckiego „Wieczór świętego Andrzeja”. Już od wielu lat ta podkutnowska organizacja pożytku publicznego organizuje to wydarzenie pod hasłem „Nie wróżymy, ale dobrze się bawimy”.

Kilkugodzinne spotkanie, które zgromadziło siedemdziesiąt osób, rozpoczęło się od powitania gości przez prowadzących oraz kierownika oratorium. W programie była wspólna modlitwa, tańce integracyjne a także konkursy z nagrodami – quiz o św. Andrzeju, Tajemnicze pudełko i konkurs na królową i króla wieczoru. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku dla wszystkich uczestników oraz tradycyjnego słówka na dobranoc.

Oratorium im. Bł. Michała Rua serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom, wychowawcom, opiece medycznej i animatorom. Pragniemy także podziękować Regionalnemu Centrum Polityki Społecznej w Łodzi za wsparcie materialne tego wydarzenia. W tym roku te dwa podmioty realizują wspólnie zadanie pn. „Klub dla młodzieży zagrożonej marginalizacją”.

Autor

ks. Piotr Szlufik SDB


Udostepnij