Przejdź do treści

Wiadomości

Róża Cup 2020 - siatkówka

  • 8 grudnia 2020 r.

Miłą tradycją naszego stowarzyszenia SL SALOS Róża Kutno w Woźniakowie, związaną z obchodami dnia św. Mikołaja, jest organizowanie Mikołajkowego Turnieju Piłki Siatkowej Róża Cup. W tym roku był to już kolejny turniej siatkówki, gdyż dyscyplina ta zaczyna się cieszyć popularnością wśród dzieci i młodzieży.

W sobotę, 5 grudnia 2020 r., odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt Róża Cup 2020 w hali Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie. Zawody stały na wysokim poziomie, a dzieci pokazały, że już w tak młodym wieku gra w siatkówkę może sprawiać mnóstwo przyjemności.

W turnieju wzięło udział ponad 70 osób. Rywalizacja przebiegała w dwóch kategoriach wiekowych: A (kadetki) i B (młodziczki). Uczestniczyły po 3 zespoły w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Klasyfikacja końcowa kat A:
I miejsce: SL SALOS Róża Kutno gr. E
II miejsce: SL SALOS Róża Kutno gr. F
III miejsce: SL SALOS Róża Kutno gr. D

Klasyfikacja końcowa kat B:
I miejsce: SL SALOS Róża Kutno gr. A
II miejsce: SL SALOS Róża Kutno gr. C
III miejsce: SL SALOS Róża Kutno gr. B

Zawodniczki najbardziej wyróżniające się to: Gabriela Smorawska, Maria Maciaszek, Patrycja Zając.

Turniej był okazją do dobrej zabawy podczas ponadpięciogodzinnej sportowej rywalizacji. Na zakończenie turnieju na wszystkich czekały pamiątkowe medale, dyplomy i prezent od św. Mikołaja – rękawki. Drużyny puchary i dyplomy. Nad prawidłowym przebiegiem czuwała kadra trenerska (Joanna Falczewska,  Robert Kozicz). Na zakończenie turnieju prezes ks. Henryk Chibowski SDB podziękował partnerom strategicznym, gdyż zadanie zostało dofinansowane przez Ministerstwo Sportu oraz Wójta Gminy Kutno Justynę Jasińską. Dziękujemy wszystkim za emocje oraz wspólną zabawę, a także sponsorom, obsłudze medycznej technicznej, informatycznej i sędziowskiej.

Zdjęcia


Udostepnij