Przejdź do treści

Wiadomości

Nowa strona - www - Rodziny salezjańskiej

  • 9 grudnia 2021 r.

Od północy 8 grudnia działa nowa strona internetowa Rodziny Salezjańskiejwww.famigliasalesiana.org 

Strona, na której można zapoznać się z Misją i historią Rodziny Salezjańskiej, rzeczywistością kościelną obejmującą cały świat, a także pogłębić specyficzną tożsamość 32 oficjalnie uznanych grup i ruchów religijnych, które inspirują się charyzmatem i apostolstwem założyciela – św. Jana Bosko. Ponadto ta nowa platforma odsyła do wszystkich dokumentów związanych z organami animacji Rodziny Salezjańskiej, czyli Sekretariatu i Konsulty Światowej.

Strona została całkowicie odnowiona pod względem treści i grafiki, aby dotarcie do danych treści była łatwiejsza, bardziej intuicyjna i skuteczna. Odnowa ta dotyczyła przede wszystkim poszczególnych sekcji grup Rodziny Salezjańskiej, która została wzbogacona o szczegóły historyczne i fotograficzne oraz szczegółowe informacje dotyczące różnych wydarzeń. Rozszerzono również dział “Risorse” (Zasoby) o różne publikacje z ostatnich lat.

Przedstawia się jako kompletna platforma, zaprojektowana w celu informowania, aktualizowania i angażowania; wszystko dostępne w pięciu różnych językach (włoskim, angielskim, francuskim, hiszpańskim i portugalskim), także za pomocą urządzeń mobilnych.

Miłego surfowania! 

Autor

MediaPLE

Źródło

www.infoans.org

Udostepnij