Przejdź do treści

Zapowiedzi

Wczasorekolekcje Stowarzyszenia Mamy Małgorzaty dla rodzin Salezjanów

Serdecznie zapraszamy Rodziny Salezjanów na odpoczynek połączony z rekolekcjami do Kniewa w terminie 5 – 12 lipca 2020 r.

Chcemy przeżyć ten czas w radości i modlitwie, w poznawaniu świętego Jana Bosko i świętych salezjanów, oraz przybliżyć postać sługi Bożej Matusi Małgorzaty. Mamy nadzieję bliżej poznawać duchowość założyciela Zgromadzenia Salezjańskiego, a tym samym wspomóc modlitewnie naszych synów i córki w wytrwaniu w powołaniu i pracy salezjańskiej. Nie zabraknie wspólnej modlitwy, Eucharystii, konferencji, spotkań - gdzie będziemy mogli dzielić się naszymi rodzicielskimi troskami.

Planujemy nawiedzić Monaster Najświętszej Dziewicy na Pustyni sióstr Betlejemek, Sanktuarium Matki Królowej Polskiego Morza w Swarzewie, przejść i rozważać drogę krzyżową w lasach piaśnickich (miejscu straceń ludności polskiej w czasie II Wojny Światowej), wspólne wycieczki nad jezioro żarnowieckie, pobyt na plaży w Dębkach nad morzem oraz spływ kajakami rzeką Piaśnicą do morza. Chcemy wspólnie odpocząć i poczuć radość pierwszych wychowanków ks. Bosko.

Zapisy przyjmują:

Bożena i Janusz Majewscy
tel. 537_769_129
e-mail: rekolekcje@majewscy.eu

Jeśli nie odbieramy/odrzucamy połączenie telefoniczne, prosimy o smsa – oddzwonimy.

Zapraszamy i prosimy o modlitwę w intencji wczasorekolekcji.

Autor

ks. Mariusz Jawny SDB

Źródło

Udostepnij