Przejdź do treści

Zapowiedzi

II Festiwal Pieśni Wielkopostnej – (nowy termin) zgłoszenia do 30 sierpnia 2020

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w II Festiwalu Pieśni Wielkopostnej, który skierowany jest do amatorskich chórów działających przy parafiach.

Czcigodni Księża Proboszczowie,
Szanowni Dyrygenci,
Drodzy Chórzyści i pasjonaci muzyki chóralnej!

Sytuacja w kraju zmusiła nas do przeniesienia Festiwalu z planowanego 14 marca na jedyny słuszny termin - 12 września 2020 r. tj. dwa dni przed Świętem Podwyższenia Krzyża Świętego. Zatrzymajmy się chwilę w tym wyjątkowym czasie i spotkajmy się w Płocku, by poprzez wspólny i zorganizowany śpiew głosić tajemnicę o Krzyżu i śmierci Jezusa.

Zwracamy się z prośbą o zapoznanie się z regulaminem oraz przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia na adres e-mail jablon1@tlen.pl do 30 sierpnia 2020 roku. Po dodatkowe informacje prosimy się kierować do bezpośrednich organizatorów: p. Jakuba Jabłońskiego – tel. 602-476-617 lub ks. Jarosława Szumańskiego – tel. 510 458 720.

Zachęcamy do mobilizacji i czynnego udziału wszystkie chóry działające przy swoich parafiach, jak i słuchaczy, którzy będą mieli możliwość osobistego doświadczenia piękna i tradycji muzyki chóralnej.

Gdzie: Parafia Świętego Krzyża w Płocku

Kiedy: 12 września 2020 r.


Udostepnij