Przejdź do treści

Zapowiedzi

Kraków: Misterium Męki Pańskiej wznowione. Odbędzie się 26 września

Wielki Post był czasem wielkiej refleksji i spotkania z Chrystusem. Było to wyzwanie nie lada proste, ponieważ towarzyszył nam przy tym koronawirus, który można powiedzieć zagościł pośród nas. Przerwał on wieloletnią tradycję wielkopostnych spektakli Misterium Męki Pańskiej, które były wystawiane na Salezjańskiej Scenie Teatralnej.

Z związku z licznymi zapytaniami, czy będzie wznowiona kontynuacja wystawienia spektakli, które się nie odbyły w marcu i kwietniu br., po licznych konsultacjach, zdecydowaliśmy się na wznowienie spektakli Misterium Męki Pańskiej.


Terminy spektakli:

26 września (sobota) godz. 13:30 i 16:30

27 września (niedziela) godz. 12:30 i 15:30

3 października (sobota) godz. 13:30 i 16:30

4 października (niedziela) godz. 12:30 i 15:30

 

Pierwszeństwo przy zgłaszaniu maja wszystkie grupy, które dokonały rezerwacji w marcu i kwietniu, a ze względu na pandemię COVID-19, nie mogły przybyć na dany spektakl. Miejsca są ograniczone ze względu na obostrzenia.

Podczas spektakli zachowane będą wszystkie wytyczne Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia dotyczące zasad bezpieczeństwa. W przypadku gdyby nastąpiły dalsze obostrzenia uniemożliwiające odbycie się kolejnych zaplanowanych spektakli będą Państwo informowani.

Zgłoszenia prosimy kierować drogą mailową na adres: misterium@sdb.krakow.pl

lub kontaktować się na numer telefonu 735 582 896 w godz. 19:00 – 20:30.

Źródło

seminarium.sdb.org.pl


Udostepnij